با پوشیلو تبلیغات خود را روز به روز هدفمندتر کنید

تبلیغات 100 درصد هدفمند چیزی جز انتقال اطلاعات نیست

onclick="window.location='/login';" class="btn btn-default develop" style="background-color: rgba(0,0,0,.15);">سفارش تبلیغ   
>

تبلیغ دهنده

پوشیلو این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید در برنامه سایر توسعه دهندگان اعلان ارسال نوتیفیکیشن کنید.

در واقع عملکرد این بخش به این صورت است که شما با تکمیل فیلدهای مربوطه اعم از موضوع تبلیغ، موقعیت مکانی مورد نظر، زمان ارسال، تعداد ارسال و ... و نیز ارسال درخواست نوتیفیکیشن، توسعه دهندگان برنامه ها را از اقدام خود مطلع می کنید.

>

امکانات پوشیلو

یکی دیگر از قابلیت های پوشیلو این است که بتوانید آمارهای متنوعی از مخاطبان تان داشته باشید، تا در روند طراحی و بهینه کردن نوتیفیکیشن خود طبق رفتار مخاطبان تان آنها را پایه گذاری کنید.

برای مثال (به این موضوع پی خواهید برد که مخاطبان کدام منطقه بیشتر اعلان شما را کلیک می کنند، یا این که مخاطبان تان در چه زمانی خواستار دریافت اعلان شما هستند و یا مخاطبان کدام منطقه بیشتر اعلان های شما را دنبال می کنند).

این آمارها می توانند شما را با خصوصیات رفتاری مخاطبان تان آشنا کند و باعث شود که شما با شناخت بهتر رفتار مخاطبان تان برای آنها پیام خود را تنظیم و پیاده سازی کنید.
>
>

موقعیت مکانی

شما می توانید بر اساس شهرهای مختلف کشور نوتیفیکیشن های مختلفی را طراحی و پیاده سازی کنید.

شما با در اختیار داشتن آمار دقیق از موقعیت مکانی مشتریان تان، می توانید به الگوی جذب مخاطبان و هدفمندی در تبلیغات خود پی ببرید.

نکته قابل توجه این است که با استفاده از این امکان شما می توانید تبلیغات خود را متناسب با مشتریان خود در هر استان و با توجه به فرهنگ آن شهر و حتی گویش آنها طراحی کنید.

>

زمان بندی ارسال

طبق تحقیقات بدست آمده توسط تیم پوشیلو، ساعات و روزهای مناسب جهت ارسال نوتیفیکیشن متفاوت است، شما باید ساعت و روز مناسبی را جهت ارسال نوتیفیکیشن خود در نظر بگیرید تا بتوانید به نتیجه مطلوب و بازدهی بالا دست پیدا کنید.

شما در پوشیلو می توانید برای ارسال نوتیفیکیشنی که ساخته اید زمان بندی لازم طبق روز و ساعت انجام دهید، یعنی این که شما دو راه پیش رو دارید : اول این که به محض ساختن نوتیفیکیشن اقدام به ارسال آن کنید و دوم این که این امکان برای شما فراهم شده تا تاریخ ارسال نوتیفیکیشن را بر اساس روز و ساعت مورد نظر خود تنظیم کنید، تا در تاریخ مشخص شده، سیستم پوشیلو اعلان شما را به صورت خودکار برای مخاطبان تان ارسال کند.

>
>>

هدفمندی موضوعی

محتوای مرتبط همیشه باعث افزایش توجه و اثر بخشی یک کمپین می‌شود. به این فکر کنید که شما یک فروشگاه محصولات ورزشی آنلاین دارید، در این صورت مخاطبان شما، بیشتر در وب‌سایت‌های ورزشی در حال مرور مطالب هستند؛ حال اگر تبلیغات شما به مخاطبی که در حال خواندن مطالب ورزشی است، نمایش داده شود به موجب محتوای مرتبط، باعث افزایش اثر بخشی کمپین‌تان خوهد شد و آن کاربر، تمایل بیشتری برای کلیک روی بنر شما خواهد داشت.