صاحب اپلیکیشن هستید؟

کسب در آمد، از طریق ارسال اعلان هدفمند

ورود به حساب کاربری   

مزایای استفاده از پوشیلو


ارایه لینک گزارش فارسی نوتیفیکیشن جهت ارایه به مشتریان خود

ارسال اعلان پیشرفته به همراه لینک گزارش فارسی

سامانه ی خودکار پوشیلو در صورت فعال سازی تبلیغات دو طرفه از جانب شما، در هر روز نهایتا ۲ بار از اپلیکیشن شما اعلان ارسال می کند و چون این اعلان ها دارای هدفمندی موضوعی و مکانی می باشند، با ارسال کمتر درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. برای مثال بهای ۱۰۰۰ اعلان که همراه با انتخاب دسته بندی موضوعی و موقعیت مکانی باشد ۱۰۰۰۰ تومان خواهد بود

امکانات پوشیلو

سرویس پوشیلو این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آمارهای متنوعی از رفتار کاربران تان در اختیار داشته باشید.

با شناخت رفتار کاربران تان می توانید استراتژی مناسبی برای درگیر کردن بیشتر کاربران تان با اپلیکیشن تان در پیش بگیرید.

توسعه دهندگان اپلیکیشن می بایست همواره به دنبال کشف روندها در رابطه در رابطه با اپلیکیشن خود باشند تا در روند طراحی و بهینه کردن اپلیکیشن خود طبق رفتار کاربران آنها را پایه گذاری کنند، تا باعث افزایش استفاده کاربران از اپلیکیشن خود شوند و ارتباط مؤثرتری با کاربران خود داشته باشند.

موقعیت مکانی

پوشیلو این امکان را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده تا بر اساس شهرهای مختلف کشور، نوتیفیکیشن های مختلفی را طراحی و ارسال کنند.

شما با در اختیار داشتن آمار دقیقی از موقعیت مکانی کاربران تان می توانید به الگوی جذب مخاطبان و هدفمندی در تبلیغات خود پی ببرید و در نتیجه این امکان برای شما فراهم خواهد شد که طبق آمار بدست آمده اپلیکیشن خود را مطابق با موقعیت مکانی کاربران تان تنظیم کنید.

زمان بندی ارسال

پنل پوشیلو این امکان را برای شما توسعه دهندگان فراهم آورده تا بتوانید بر اساس زمان بندی مناسب و مورد نظر خود اقدام به ارسال نوتیفیکیشن کنید.

برای اپلیکیشن های مختلف، ساعت و روزهای مناسب جهت ارسال نوتیفیکیشن متفاوت است و توسعه دهندگان باید در پنل کاربری خود بهترین زمان که بیشترین بازدهی را برای آنها دارد تنظیم کنند.

هدفمندی موضوعی

محتوای اپلیکیشن شما مرتبط با چه موضوعی است؟

توسعه دهندگان باید مشخص کنند که محتوای اپلیکیشن آنها مرتبط با چه موضوعی است (ورزشی، اجتماعی، فرهنگی، پزشکی و ...).

با مشخص کردن موضوع اپلیکیشن خود می توانید در روند هدفمند کردن نوتیفیکیشن ها کمک شایان و قابل توجهی کرده باشید، تا تبلیغ دهندگان بتوانند بازار هدف خود را به خوبی شناسایی کرده و سپس اقدام به ارسال نوتیفیکیشن نمایند.