صاحب اپلیکیشن هستید؟

تبلیغ از شما، مشتری از ما

کسب درآمد   

کسب درآمد از طریق ارسال نوتیفیکیشن

با استفاده از پنل ارسال نوتیفیکیشن پوشیلو، می توانید در هر زمان و مکانی که هستید با کاربران خود در تعامل باشید و همچنین کسب درآمد از اپلیکیشن خود داشته باشید.

توسعه دهنده هایی که قصد ارسال پوش نوتیفیکشین را دارند، می توانند از طریق پنل پوشیلو اقدام به جذب مشتری کرده، به این صورت که تبلیغ دهنده سفارش تبلیغ و ارسال نوتیفیکشین می دهد و شما باید اعلام آمادگی کرده تا نوتیفیکیشن تبلیغ دهنده از اپلیکیشن شما ارسال شود.

هزینه هر نوتیفیکیشن بدون احتساب انتخاب دسته بندی خاصی 1 تومان می باشد که 70 % سهم توسعه دهنده و 30 % سهم پوشیلو خواهد بود. لازم به ذکر است این قیمت با انتخاب هر یک از هدفمندی های موجود افزایش خواهد یافت و تیم پوشیلو هم برای اپلیکیشن هایی که از پوش با کیفیت تری برخوردار هستند درصد بیشتری را پرداخت خواهد کرد

کسب درآمد از طریق ارسال نوتیفیکیشن
کسب درآمد از طریق ارسال پوش نوتیفیکیشن

امکانات پوشیلو

سرویس پوشیلو این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آمارهای متنوعی از رفتار کاربران تان در اختیار داشته باشید.

با شناخت رفتار کاربران تان می توانید استراتژی مناسبی برای درگیر کردن بیشتر کاربران تان با اپلیکیشن تان در پیش بگیرید.

توسعه دهندگان اپلیکیشن می بایست همواره به دنبال کشف روندها در رابطه در رابطه با اپلیکیشن خود باشند تا در روند طراحی و بهینه کردن اپلیکیشن خود طبق رفتار کاربران آنها را پایه گذاری کنند، تا باعث افزایش استفاده کاربران از اپلیکیشن خود شوند و ارتباط مؤثرتری با کاربران خود داشته باشند.

موقعیت مکانی

پوشیلو این امکان را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده تا بر اساس شهرهای مختلف کشور، نوتیفیکیشن های مختلفی را طراحی و ارسال کنند.

شما با در اختیار داشتن آمار دقیقی از موقعیت مکانی کاربران تان می توانید به الگوی جذب مخاطبان و هدفمندی در تبلیغات خود پی ببرید و در نتیجه این امکان برای شما فراهم خواهد شد که طبق آمار بدست آمده اپلیکیشن خود را مطابق با موقعیت مکانی کاربران تان تنظیم کنید.

موقعیت مکانی

زمان بندی ارسال

پنل پوشیلو این امکان را برای شما توسعه دهندگان فراهم آورده تا بتوانید بر اساس زمان بندی مناسب و مورد نظر خود اقدام به ارسال نوتیفیکیشن کنید.

برای اپلیکیشن های مختلف، ساعت و روزهای مناسب جهت ارسال نوتیفیکیشن متفاوت است و توسعه دهندگان باید در پنل کاربری خود بهترین زمان که بیشترین بازدهی را برای آنها دارد تنظیم کنند.

زمان بندی ارسال

هدفمندی موضوعی

محتوای اپلیکیشن شما مرتبط با چه موضوعی است؟

توسعه دهندگان باید مشخص کنند که محتوای اپلیکیشن آنها مرتبط با چه موضوعی است (ورزشی، اجتماعی، فرهنگی، پزشکی و ...).

با مشخص کردن موضوع اپلیکیشن خود می توانید در روند هدفمند کردن نوتیفیکیشن ها کمک شایان و قابل توجهی کرده باشید، تا تبلیغ دهندگان بتوانند بازار هدف خود را به خوبی شناسایی کرده و سپس اقدام به ارسال نوتیفیکیشن نمایند.


هدفمندی موضوعی

نوع تبلیغ

شما می توانید مشخص کنید، نوتیفیکیشنی که قرار است از اپلیکیشن شما ارسال شود دارای چه محتوایی باشد (متن – عکس – فایل صوتی (دیالوگ) – فایل ویدئویی).

با این کار شما می توانید نوتیفیکیشنی هدفمندتر را برای کاربران تان ارسال کنید تا بتوانید رضایت تبلیغ دهنده و بازدهی بالاتری برای او داشته باشید.نوع تبلیغ