شرایط حفظ حریم خصوصی در پوشیلو

 

پوشیلو چیست؟

پوشیلو یک سامانه تجزیه و تحلیل گوشی های هوشمند می باشد، که برای دو قشر جامعه راه اندازی شده : تبلیغ دهنده و توسعه دهنده اپلیکیشن.

  • تبلیغ دهنده :

تبلیغ دهندگان می توانند با ثبت نام در پنل پوشیلو برای خود کمپین تشکیل داده و تبلیغات خود را به توسعه دهندگان اپلیکیشن اطلاع دهند. همچنین می توانید وارد پنل خود در پوشیلو شده و از آمارهایی مانند (تعداد ارسال نوتیفیکیشن، تعداد بازدید، تعداد کلیک و ...) بهره مند شوید.

 

  • توسعه دهنده اپلیکیشن :

توسعه دهندگان می توانند اپلیکیشن خود را در سامانه پوشیلو ثبت کرده و از مزایای آن بهره مند شوند. سامانه پوشیلو تبلیغات تبلیغ دهندگان را دریافت نموده و طبق یکسری الگوریتم و اولویت بندی، آنها را در صورت اعلام آمادگی پیشین شما به صورت خودکار ارسال می کند و شما میتوانید در قسمت لیست سفارش ها، سفارش های ارسال شده از سامانه پوشیلو را مشاهده نمایید. همچنین شما می توانید در سامانه  پوشیلوی خود از مزایای زیادی از جمله (لینک گزارش فارسی، آمار نصب اپلیکیشن، میزان درآمد، تعداد نوتیفیکیشن ارسالی و ...) را مشاهده نمایید.

 

 

چگونه تبلیغات نوتیفکیشن خود را ثبت کنیم؟

با ثبت نام در پوشیلو و وارد شدن به پنل خود، می توانید وارد بخش سفارش جدید شده و با وارد کردن فیلدهای مورد نظر، تبلیغ خود را ثبت نموده تا سامانه پوشیلو به صورت خودکار اقدام به ارسال تبلیغ شما نماید. همچنین سامانه پوشیلو گزارشی را در اختیار  شما قرار می دهد که بتوانید آمار ارسال تبلیغتان را مشاهده نمایید که شامل (تعداد ارسال نوتیفیکیشن، تعداد بازدید از نوتیفیکیشن و تعداد کلیک روی نوتیفیکیشن) می باشد.

 

 

 

چگونه از طریق پوشیلو کسب درآمد کنیم؟

توسعه دهندگان می توانند اپلیکیشن خود را در سامانه پوشیلو ثبت کرده و با قرار دادن کلید حساب کاربری وانسیگنال خود در سامانه پوشیلو از مزایای آن بهره مند شوند. 

و نیز سامانه پوشیلو به دلیل ماهیت دو طرفه بودن، تبلیغاتی هدفمند و در نتیجه پر سود را از طرف اپلیکیشن های شما ارسال کرده و از این طریق برای شما کسب درآمد کند.

 

 

نوتیفیکیشن چیست ؟ 

نوتیفیکیشن یا به اصطلاح پوش نوتیفیکیشن یک نوع پیام یا اعلان می باشد که بر روی گوشی افراد به نمایش در می آید. این اعلان ها از طریق اپلیکیشن هایی که کاربران بر روی گوشی خود نصب کرده اند فرستاده می شود.

برای نمایش پیام بر روی گوشی کاربران، نیازی نیست که کاربران اپلیکیشن را باز کنند و یا در حال استفاده از آن باشند، زیرا این پیام در محیط خارج از اپلیکیشن و در قسمت بالای گوشی که به صورت کشویی است، قابل مشاهده می باشد.

به تعبیری دیگر، پوش نوتیفیکیشن یک کانال ارتباطی بین صاحبان اپلیکیشن و کاربرانش می باشد. توسعه دهندگان اپلیکیشن می توانند با استفاده از نوتیفیکیشن هر خبر یا اتفاقی را به کاربران خود اطلاع دهند، حتی اگر کاربر از آن اپلیکیشن استفاده نکند، نوتیفیشکن برای کاربر به نمایش در می آید. 

حال فرض کنید که توسعه دهنده می خواهد مقداری را در اپلیکیشن خود تغییر دهد، برای مثال توسعه دهنده یک اپلیکیشن بازی دارد و تصمیم دارد به کاربران خود سکه هدیه بدهد، به همین منظور می توانید در همان زمانی که میخواهید برای کاربران خود نوتیفیکیشن ارسال کنید، که می تواند در آن از طریق استفاده از Json دلخواه، متغییری را در اپلیکیشن خود مقداری دهی کنید.

 

چرا پس از ارسال نوتیفیکیشن تعداد کاربرانم کم می شوند؟

بعضی از کاربران هستند که پس از نصب اپلیکیشن آن را حذف می کنند، اما کاری که ما می کنیم این است که در دو زمان مختلف تعداد کاربرانی که اپلیکیشن را حذف کرده اند شمارش می کنیم :

  • زمانی که شما یک نوتیفیکیشن برای همه ی کاربرانتان ارسال می کنید، مشخص می شود که چه تعداد از کاربران اپلیکیشن شما را حذف کرده اند.
  • چند ساعت بعد، ما کاربرانی که اپلیکیشن شما را حذف کرده اند، از آمار نصب شما کم می کنیم.

 

 

 

آیا پوشیلو تمامی اطلاعات کاربران موبایل را در اختیار خود قرار می دهد؟

پوشیلو وارد حریم خصوصی کاربران نمی شود، و تنها اطلاعاتی از قبیل نحوه استفاده کاربر از اپلیکیشن، تعداد نصب کاربران اپلیکیشن، سیستم عامل مورد استفاده کاربر و برند گوشی کاربر را در اختیار دارد.