شرایط حفظ حریم خصوصی در پوشیلو

شرایط حفظ حریم خصوصی در پوشیلو

استفاده از سرویس پوشیلو بر بستر اینترنت، مستلزم تبادل برخی اطلاعات بین تبلیغ دهندگان و تبلیغ گیرندگان می‌باشد.

استفاده شما از سرویس پوشیلو، به معنای اعتماد شما به ما، یعنی شرکت ویراگستران عصر اینترنت به عنوان ارائه‌دهنده سرویس پوشیلو است که از این به بعد به اختصار پوشیلو نامیده می‌شود. بنابراین لازم است که اطلاعات کامل در این مورد داشته باشید. سند پوشیلو قصد دارد به طور شفاف و کامل برای شما عزیزان بیان کند چه اطلاعاتی ممکن است از شما دریافت شود، دلیل دریافت این اطلاعات چیست؟ و از این اطلاعات چگونه استفاده می‌گردد. 

در نتیجه شما با مطالعه سند پوشیلو، با شرایط مربوط به دریافت اطلاعات شخصی و نیز حفظ حریم خصوصی خود در استفاده از سرویس پوشیلو آشنا خواهید شد.

 

علت جمع آوری اطلاعات دریافتی

شما عزیزان توسعه دهنده که دارنده اپلیکیشن تلفن همراه و یا وب‌سایت هستید، می توانید از سامانه پوشیلو جهت ارتقای قابلیت‌های اپلیکیشن خود در گرفتن ارتباط مؤثر و کارآمد با کاربرانتان، و نیز جهت به دست آوردن گزارشات آماری از کاربران اپلیکیشن خود استفاده کنید. 

در نتیجه اطلاعاتی که از شما برای سامانه پوشیلو جمع آوری می شود شامل دو دسته زیر می باشند:

 1. اطلاعات شخصی که مربوط به خود شما می باشد.
 2. اطلاعاتی که مربوط به کاربران اپلیکیشن شما می باشد.

اطلاعات شخصی مربوط به خودتان 

داده‌های مربوط به کاربران اپلیکیشن شما

در این قسمت، اطلاعاتی که در هر یک از دو دسته ممکن است جمع‌آوری شود، به طور شفاف و کامل توضیح داده شده و دلیل جمع‌آوری آنها نیز ارائه می‌گردد.

 

 1. اطلاعات شخصی که مربوط به خود شما می باشد
 • اطلاعاتی که شما به سامانه پوشیلو می دهید 

آدرس ایمیل: شما برای ورود به سامانه پوشیلو، باید ابتدا در آن ثبت‌نام نمایید که برای این کار، باید آدرس ایمیل خودرا به صورت صحیح در اختیار سامانه پوشیلو قرار دهید. 

تلفن و آدرس: جهت برقراری مسائل امنیتی شماره تلفن و آدرس معتبر از شما دریافت می شود، تا در صورتی که تغییرات اساسی در حساب کاربری شما بخواهد ایجاد شود، در صورت لزوم بتوانیم با ایمیل، تلفن یا نامه، تاییدیه را از شما گرفته و ایمنی را بالا ببریم، تا مطمئن شویم که خود شما قصد اعمال تغییرات را دارید،این نکته را در نظر داشته باشید که این مسیرهای ارتباطی ممکن است برای اطلاع‌ رسانی به شما در مورد تغییرات مهم به عمل آمده در سامانه یا شرایط مرتبط با آن باشد، و یا نیز ممکن است جهت ارسال اسناد لازم برای شما مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات فردی و حساب بانکی: در مواقعی که لازم باشد مبلغی به شما، یا توسط شما پرداخت شود، و با توجه به قوانین اداره امور مالیاتی و دیگر بخش های کشور، نیاز است که برخی اطلاعات شخصی مانند نام و نام خانوادگی، شماره ملی یا دیگر مشخصات شناسنامه‌ای و ثبتی و نیز اطلاعات حساب بانکی از شما درخواست شود. 

محتواهای شما: تمام محتواهایی که شما در سامانه قرار می‌دهید، مانند اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌هایتان و مشخصات آنها، پیام‌هایتان، و موارد دیگر، در سرورهای وانسیگنال ذخیره می شود تا محتواها و اطلاعات شما همواره در دسترس شما باشد.

 

 1. داده‌های مربوط به کاربران شما

در اثر استفاده شما از سامانه پوشیلو، کاربران اپلیکیشن شما با این سامانه مرتبط شده، لذا از این طریق می‌توانید با کاربرانتان ارتباط برقرار کنید. سامانه پوشیلو داده‌های مختلفی را از طریق استفاده کاربرانتان از اپلیکیشن شما دریافت می‌کند، که بخش مهمی از خدمات سامانه پوشیلو، گزارش‌های آماری مربوط به کاربران‌تان به شما می‌باشد. با توجه به حجم و گستردگی این داده‌ها، ممکن است که بسیاری از این داده‌ها بعد از گذشت یک ماه از پنل شما حذف شوند. این نکته را در نظر داشته باشید که این داده‌ها برای ارائه خدمات سامانه مورد استفاده قرار می‌گیرند، و باید تایید و موافقت کاربران در مورد دریافت این داده‌ها، از ایشان گرفته شود، که مسئولیت این امر، به طور کامل با خود شما می باشد. لذا ممکن است این داده ها در مدت زمان استفاده کاربران از اپلیکیشن شما به طور دوره‌ای دریافت شود، تا در صورت تغییر در برخی موارد، مشخصات موجود بروز شده و سابقه آنها در دسترس باشد.
 

 

داده‌های مربوط به حساب کاربری وان سیگنال شما

 1. API REST KEY
 2. USER AUTH KEY

مهمترین استفاده‌ای که از این داده‌ها می‌شود، جهت ارسال نوتیفیکیشن، مشاهده نوتیفیکیشن های ارسال شده و همچنین ارائه لینک گزارش فارسی به شما می باشد.

و نیز ارائه خدمات آنالیتیکس و نحوه عملکرد اپلیکیشن شما می باشد.

 

 

 

داده‌های عملکردی کاربر

همانگونه که میزان استفاده کاربران از  اپلیکیشن، برای دارنده اپلیکیشن می‌تواند دارای اهمیت بالایی باشد و به او در جهت ارتقای اپلیکیشن یا تولید اپلیکیشن‌های مناسب دیگر کمک فراوان نماید، نحوه برخورد، واکنش و عملکرد کاربران در بسیاری از موارد نیز، می‌تواند مهم و راهگشا در زمینه توسعه نرم‌افزار و خدمات جانبی مربوط به آن باشد. 

 

نحوه استفاده از اطلاعات جمع آوری شده

به طور کلی اطلاعاتی که از شما برای سامانه پوشیلو جمع‌آوری می شود، برای ارائه، حفظ، و بهبود خدمات سامانهپوشیلو و نیز توسعه خدمات جدید مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

برای مثال، اطلاعات مربوط به تراکنش‌های مالی ما با شما، در امور حقوقی و تسویه حساب‌های مالیاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نکته را در نظر داشته باشید که، اطلاعات جمع‌آوری شده از شما و کاربرانتان، همواره مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد، تا بر این اساس نمودارها و آمارهایی که برای شما مفید و مؤثر می باشد تهیه شود. 

همچنین، ممکن است که ما با حفظ کامل حریم خصوصی شما و کاربرانتان، بدون اینکه اطلاعات شخصی یا اطلاعات قابل شناسایی از شخصی در اختیار دیگران قرار گیرد، نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل اطلاعات موجود را به صورت هدفمند و قابل استفاده برای مؤسسات یا کسب و کارهای مختلف درآورده، و به صاحبان آنها ارائه کنیم، و یا از این اطلاعات، جهت ارائه سرویس‌های دیگر استفاده نماییم.

 ما همواره قبل از استفاده از اطلاعات با هدفی غیر از موارد عنوان شده در این سند، رضایت شما را در مورد آن اخذ خواهیم کرد.

 

 

اشتراک گذاری و امنیت اطلاعات شما 

سعی ما بر این است که تمام تلاش خود را در حفظ، نگهداری و جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز به اطلاعات شما به عمل آوریم. البته باید واقعیت های حاکم بر فضای مجازی را در نظر گرفت، که همواره امکان خطر وجود دارد. از این رو چنانچه اطلاعات شما به بیرون از سامانه پوشیلو درز پیدا کند، علی رغم تمام تلاشی که صورت گرفته تا اطلاعات محفوظ بمانند و ما نتوانیم جلوی آن را بگیریم، مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود. 

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که اطلاعات شما و داده های کاربرانتان که در سامانه پوشیلو به عنوان اطلاعات شخصی شما درج شده، هرگز با دیگران به اشتراک گذاشته نمی شود، مگر در موارد زیر :

 

 

 

با کسب رضایت از شما

اگر خود شما اعلام رضایت نموده باشید که اطلاعات مربوط به شما، با افراد حقیقی یا حقوقی خارج از شرکت به اشتراک گذاشته شود، ممکن است که ما این کار را انجام دهیم.

 

به دلایل حقوقی

چنانچه ما مطمئن شویم که دسترسی به اطلاعات شخصی شما توسط افراد دیگر به طور منطقی لازم یا مجاز است، در موارد زیر ممکن است اطلاعات شخصی شما را در اختیار افراد حقیقی یا حقوقی خارج از شرکت قرار دهیم: 

 1. اجرای هر گونه قانون قابل اجرا، یا مقررات یا احکام حقوقی، قضایی، یا حکومتی لازم الاجرا. 
 2. اجرای شرایط استفاده از سرویس که در جهت شناسایی تخلفات و انجام بازرسی‌ها، قابل اعمال باشد. 
 3. جهت شناسایی یا جلوگیری از کلاهبرداری.
 4. بررسی و رفع مشکلات ایمنی و فنی. 
 5. محافظت از حقوق و ایمنی های شرکت، یا کاربران سامانه پوشیلو، یا عموم افراد، به گونه‌ای که طبق مقررات و قوانین ضروری یا مجاز باشد. 

 

اشتراک گذاری اطلاعات غیرشخصی و غیر قابل شناسایی فردی

همواره این امکان وجود دارد که اطلاعات غیرشخصی، یا اطلاعاتی که غیر قابل شناسایی فردی باشند را به صورت عمومی، یا با طرفین قرارداد خود، مانند ناشران، پژوهشگران و تبلیغ‌کنندگان به اشتراک بگذاریم.

دسترسی به داده‌ها درون پوشیلو

درون شرکت، فقط افرادی که مسئولیت کاری آنها ایجاب می‌کند که به اطلاعات شخصی کاربران دسترسی داشته باشند، چنین امکانی برایشان فراهم می‌شود. لذا این افراد تابع اصول و مقررات جدی حفظ و محرمانگی اطلاعات هستند، که اگر خلاف این امر ثابت شود و نتوانند اصول و مقررات امنیتی پوشیلو را رعایت نمایند، از کار برکنار شده، یا در مواردی ممکن است تنبیه و یا توبیخ شوند. همچنین در صورت ادغام شرکت با شرکت ها و مجموعه‌های دیگر، یا فروش دارایی‌ها یا متعلقات آن که مستوجب انتقال اطلاعات به مجموعه جدید باشد،‌ همواره محرمانگی اطلاعات شخصی کاربران را محفوظ میداریم و چنانچه انتقال اطلاعات مستوجب اعمال سیاست‌های جدید و به کلی متفاوت با قبل در حفظ حریم خصوصی کاربران باشد، مراتب را به کاربران مربوطه اطلاع‌رسانی نموده و تاییدیه‌های لازم را از ایشان اخذ خواهیم نمود، که در صورت عدم موافقت، اطلاعات ایشان منتقل نخواهد شد.

 

 

 

نگهداری و حذف اطلاعات

همانگونه که مستحضر هستید، تمامی اطلاعات کاربران شما از سمت سرور وان سیگنال می باشد و نیز اطلاعات شخصی شما که در سامانه پوشیلو به ثبت رسیده در سرور ما قرار دارد، که در جهت بهره برداری های بعدی به صورت داده اولیه یا به روزرسانی داده های قبلی در حافظه سرور ما ذخیره می گردد، پشتیبان گرفته می شود. تمامی فعالیت هایی که در سامانه پوشیلو رخ می دهد، چه فعالیت کاربران و چه فعالیت هایی که خود سامانه پوشیلو انجام می دهد، همگی توسط سامانه های نظارتی ثبت شده و به صورت گزارش سابفه عملکردی ذخیره می شود. گزارشات عملکردی در جهت بهره برداری در امور عیب یابی، فنی، امنیتی، رفع مشکلات و امور اجرایی دیگر حفظ می شود. لذا تا زمانی که حساب کاربری شما موجود باشد، اطلاعات شخصی مربوط به شما حفظ می گردد و در صورتی که خود شما اقدام به بستن یا حذف برخی محتوای درون حساب کاربریتان نمایید، بسته به شرایط پوشیلو، این امکان وجود دارد که داده های موجود از روی فضاهای ذخیره سازی ما به تدریج حذف شود، و نیز ممکن است این داده ها به جهت مسائل فنی، تجاری یا امنیتی، همچنان در حافظه سرور ما نگهداری گردد.

پذیرش و اعمال شرایط

استفاده شما از سامانه پوشیلو، به منزله پذیرش این سیاست‌ها می‌باشد. و نیز این امکان وجود دارد که در برخی برنامه‌های واسط، صفحه "گرفتن تایید" در مورد این سند به شما ارائه گردد، که شما با تایید آن، سیاست های موجود در این سند را پذیرفته اید. 

لذا ما نیز خود را متعهد به مفاد این سند می دانیم، و همواره  در تلاشیم که با مکانیزم‌های نظارتی درونی، حسن اجرای مفاد آن را مورد بررسی و بازرسی قرار دهیم. و چنانچه در مورد نقض حریم خصوصی فردی شکایتی به ما برسد، ما با کاربر مربوطه تماس می گیریم، و تمام تلاش خود را در جهت رفع مشکلات احتمالی به کار می‌گیریم. 

همچنین با مراجع قضایی و نظارتی حکومتی نیز، همکاری های لازم در جهت حفظ حقوق کاربران و دیگر افراد را به عمل خواهیم آورد.

تغییرات

سیاست‌ها و عملکردهای موجود در این سند، به طور مستمر مورد بررسی‌ و پژوهش های مکرر قرار می‌گیرد و این امکان وجود دارد که در هر زمانی تغییرات لازم در آن ایجاد شود. 

نسخه‌های بروز شده این سند، در آدرس مربوطه در وبگاه سامانه پوشیلو قرار می‌گیرد. این نکته را در نظر داشته باشید که اسناد قبلی نیز، به صورت بایگانی در وبگاه سامانه پوشیلو در دسترس بوده تا افراد بتوانند روند تغییرات را مشاهده نمایند. 

کاربران گرامی باید در نظر داشته باشند، زمانی که تصمیم بگیرید دیگر مطابق با سیاست‌های این سند، یا اسناد بروز شده آن، از خدمات سامانه پوشیلو استفاده نکنید، باید حساب کاربری خود را ببندید. ما هرگز بدون کسب رضایت از شما، حقوق شما را بر اساس این سیاست‌های حفظ حریم خصوصی کاهش نخواهیم داد.